Пн-Пт: 9:30-18:00, Сб-Нд: вихідний

САПР Gemini і плотери

Чому саме Gemini CAD

Чому саме Gemini CAD і як правильно вибрати систему САПР

 

Якщо Ви готові до запуску системи САПР на вашому виробництві і у Вас є вибір, врахуйте наступні об’єктивні відмінності між більшістю систем проектування доступних на світовому ринку:

  • Попросіть представників декількох компаній, які пропонують САПР продемонструвати як працюють системи на різних етапах роботи повністю до розкладки лекал на матеріалах на прикладі конкретної моделі. Порівняйте і тільки потім приймайте рішення про покупку програмного комплексу.
  • Проаналізуйте кожну пропозицію і перевірте наявність в системі модуля автоматичної розкладки, його ефективність і швидкість. Дізнайтесь чи є додаткові модулі для підвищення ефективності розкладки і яка їх вартість, адже це є буде мати безпосередній вплив на економію матеріалів.
  • Попросіть представників показати Вам інструкції для користувачів на вашій мові. Окрім його практичного використання воно відображає ступінь серйозності з якою компанія буде підтримувати клієнтів після продажу.
  • Поцікавтесь умовами навчання персоналу програмам та умовами сервісу, технічної підтримки, гарантії.
  • Проаналізуйте здатність системи імпортувати і експортувати лекала і розкладки в інші системи автоматизованого проектування. Система повинна бути здатна імпортувати (завантажувати) із стандартного формату DXF/AAMA, також із оригінальних форматів інших систем, таких як Lectra, Gerber, Investronica, Assyst. Якщо конвертуючи модулі не включені в базову конфігурацію, вам необхідно буде купувати їх за додаткову плату.
  • Якщо ви не зовсім впевнені в ефективності роботи на вашому виробництві системи САПР, яку збираєтесь купувати, попросіть випробний термін – тестовий. Це самий надійний спосіб для перевірки функціональності системи.
  • Вивчіть відгуки інших клієнтів, які мають подібний напрям діяльності, або які виробляють подібну продукцію. Не шукайте відгуків «хороший/поганий», а зберіть як можна більше корисної інформації.
  • Дізнайтесь як можна отримати оновлення програми, яка їх ціна.

Gemini CAD – це система автоматизованого проектування виробів. Проектування основ, оцифровка, розробка лекал, градація на розміри, оптимальне планування настилів і автоматична розкладка лекал з функцією оптимізації.

Склад програмного комплексу Gemini:

Gemini Photo Digitizer - є інструментом, який допомагає конвертувати паперові лекала в електронний вигляд. Для цього знадобиться лише фотоапарат і контрасна поверхня. Додаток конвертує зображення в геометричні фігури, а також технічні елементи.

Переваги Gemini Photo Digitizer:

1. Швидке перетворення паперових лекал формат, так як користувачу небхідно просто сфотографувати лекала. Більше не потрібно обмальовувати весь котур деталей і всі технічні елементи (як це роблять на звичайному планшетному дигітайзері). Конвертація виконується автоматично за попомогою программі GPD. Наприклад: необхідно 30 хвилин, щоб оцифрувати модель з 7-ми лекал використовуючи планшетний дигитайзер, і тільки кілька секунд, щоб оцифрувати з камери або сканера.

2. Використовуючи камеру замість класичного планшетного дигітайзера ви заощаджуєте багато простору.

3. Геометричні форми лекалі можуть бути збережені в універсальному форматі САПР – DXF (який розпызнають всы CAD-програми), а також у багатьох форматах швейних САПР, таких як: Lectra, Assyst, Gerber, Investronica. Завдяки цьому, оцифровані зразки можуть бути завантажені в самих різних САПР і Вам не потрыбно додатково купувати конвертер!

 

Gemini Pattern Editor – є базовою программою системи Gemini. Програма дозволяє розробляти лекала, виконувати градацію лекал, перевіряти вироби на відповідність розмірам, зазначеним у специфікації, перевіряти спряженість контурів лекал, моделювати лекала, створювати технічну документауцію до моделі. Програма Gemini Pattern Editor (GPE) дозволяє вводити лекала в систему з дигітайзера (класичного планшетного) та імпортувати моделі відправлені клієнтами чи партнерами, якы були створені в інших програмах САПР. Лекала можуть бути завантажені із самих різних САПР і Вам не потрібно додатково купувати конвертер! Крім того, Ви маєте можливість відправляти Ваші лекала своїм підрядникам чи партнерам незалежно яка програма встановлена в них, Ви вже маєте включений конвертер!

Практично програма GPE дозволяє отримати «сировину» (лекала) для використання їх на наступних етапах технологічного процесу проектування і планування.

 

Gemini Cut Plan - за допомогою Gеmini Cut Plan (GCP) можна виконати:

1.Планування комбінацій розмірів на розкладках, панування настилів для отримання необхідної кількості виробів.
2. Запуск прогами Gemini Nest Expert для оптимізації розкладок на настилах.
3. Розрахунок кількості матеріалів та ефективності (як в метрах так і в кілограмах.
4. Карту розкрою.
5. Розкладки для подальшого друку чи вирізання.
6. Експорт розкладк для автоматичного розкрійного комплексу.
7. Збереження і управління файлами з розробленими планами розкрою.

 

Gemini Nest Expert – це программа для формування і оптимізації розкладок для швейної, взуттєвої, меблевої промисловості, та інших подібних галузей де необхідна оптимізація використання матеріалу. Програма Gemini Nest Expert (GNE) приймає на вході пакет лекал для всіх розмірів, які необхідно розмістити на розкладці із програми Gemini Cut Рlan, або із програми Gemini Pattern Editor та створює найбільш економічні розкладки матеріалів.

GNE може формувати розкладки на простих тканинах, на тканинах з малюнком, на тканинах в згин або на трубчатих тканинах.

GNE може формувати розкладки в автоматичному режимі і може оптимізувати розкладки за виділений користувачем час. Також можна формувати розкладки в ручному або комбінованому режимі. Наприклад, розкладку з 80-ти деталей на 8 метрів можна сформувати приблизно за 5 хвилин. Для будь-якої розкладки призначається час не більше 8-10-ти хвилин. При цьому програма має найбільш передовий по ефективності алгоритм в світі.

При автоматичній розкладці GNE дотримується всіх правил і обмежень деталей, які були задані користувачем, під час проектування лекал – обмеження направлення нитки основи, міжлекальний припуск, підгонка деталей відносно малюнку тканини, вирівнювання та підгонка відносно інших деталей.

GNE може імпортувати і формувати розкладки для деталей з інших програм.

Всі конвертери, як і режим автоматичної розкладки, цього включені в базову комплектацію!

Результат програми GNE представляє оптимізовану розкладку, котру можна виводити на плоттер 1:1, можна відправити в спеціальному форматі на авто розкрійний комплекс. При цьому автоматично формується документація по та нормі використання матерівлів.

Ефективність автоматичної розкладки в GNE в більшості випадків перевищує ефективність ручної розкладки, а в той же час забезпечує економію часу для формування розкладок.