Пн-Пт: 9:30-18:00, Сб-Нд: вихідний

Програмне забезпечення Wilcom

Wilcom Embroidery Studio e3.0

Wilcom Embroidery Studio e3.0 - програмне забезпечення для тих, хто професійно займається вишивкою і декоруванням одягу. Програма оснащена всіма необхідними інструментами для створення і редагування написів і вишивальних дизайнів. Повна інтеграція з графічним редактором CorelDRAW X6 надала можливість налаштовувати дизайни не тільки для вишивання, але так само цифрового друку, друку з екрану, роботи зі стразами, аплікаціями і не тільки. Завдяки тому, що розробка програми велася при постійних консультаціях з користувачами, використання і вивчення програми є неймовірно простими.

Основні можливості програми Wilcom Embroidery Studio e3.0:

 • гарантія високої якості;
 • одна програма для різних видів декорування;
 • чудова вишивка написів і монограм;
 • широкі можливості для редагування;
 • створення власних дизайнів;
 • інтеграція CorelDRAW Graphics Suite X6;
 • інтелектуальні можливості;
 • візуалізація і поліпшення виробництва;
 • підтримка вишивальних машин всіх основних виробників.

Гарантія високої якості

 • При використанні програмного забезпечення Embroidery Studio e3.0 Ви можете бути впевнені, що створений Вами дизайн буде однаково добре виглядати не тільки на екрані, але і на готовому виробі. Висока якість одержуваних результатів - візитна картка програмних продуктів Wilcom.

Одна програма для різних видів декорування

 • У новій версії виробник пропонує єдине рішення для створення дизайнів з різними видами декорування одягу або ж їх комбінацій. Ви зможете налаштувати один векторний файл для друку з екрану, цифрового друку, гравіювання, вишивки, аплікацій, стразів і т.д.

Чудова вишивка написів і монограм

 • Ви можете конвертувати будь-який шрифт TrueType. Крім того, у вашому розпорядженні 165 професійно розроблених вишивальних шрифтів. Wilcom надає широкі можливості по налаштуванню кернинга, встановлення основних ліній, міжрядкового і межбуквенного інтервалів. Так само Ви можете з високою точністю скорегувати окремі літери для логотипів.

Широкі можливості для редагування

 • Embroidery Studio e3.0 підтримує єдиний формат файлів. EMB, який являє собою "інтелектуальний" файл з об'єктно-орієнтованим редагуванням. Навіть Стежковий файли, на приклад DST - розпізнаються як об'єкти, надаючи абсолютний контроль і прибираючи необхідність в редагуванні окремих стібків. В арсеналі програми є не менш важливі функції, що дозволяють налаштовувати застіль, компенсацію стягування, з'єднувачі, закріпки на виході і вході, обрізки, скачки і зупинки машини.

Створення власних дизайнів

 • Embroidery Studio e3.0 оснащений набором інструментів для створення високоякісних дизайнів вишивки. Маючи спектр різних типів стібків, прості методи введення і контроль точності, інструменти Wilcom працюють на збільшення попиту продукції і універсальність. Побудовані на основі 30 років інновацій, ці інструменти прискорюють виконання повторюваних дій і дозволяють створювати надійні дизайни, які вишиваються бездоганно.

Інтеграція CorelDRAW Graphics Suite X6

 • У комплекті з Embroidery Studio e3.0 Ви отримаєте графічний пакет CorelDRAW Graphics Suite X6, що включає в себе CorelDRAW®, Corel PHOTO-PAINT ™, PowerTRACE ™, Corel Website Creator ™, Corel CONNECT ™, PhotoZoom Pro 2 і ConceptShare ™. Так само Вам надається доступ до 10 000 дизайнів, 1 000 шрифтів OpenType®, шаблонами і безлічі інших корисних елементів.

Інтелектуальні можливості

 • Завдяки інструменту "Базова тканина" дизайн, створений для рушники, тепер можна вишити і на шовковому шарфі. Цей інструмент автоматично застосовує найбільш підходящий настил, компенсацію стягування і параметри щільності стібків для обраної тканини. Ви навіть можете створювати свою власну базову тканину і стилі, що задовольняють вимогам окремих машин і виробів, забезпечуючи контроль щільності та якості. Крім того, Ви можете помітно прискорити процес створення дизайнів завдяки автоматичному конвертування векторної графіки в вишивку, які потім можна відредагувати або прикрасити відповідно до Ваших побажань.

Візуалізація і поліпшення виробництва

 • Тепер Ви можете заощадити дорогоцінний час і нерви, надаючи замовникам професійно виконані листи узгодження в форматі PDF з можливістю вибору з більш 50 моделей одягу, щоб візуально представити Ваш дизайн на виробі. А коли він надходить у виробництво, функція Знайти пяльци вибере найбільш підходящі і наочно представить дизайн всередині пялец.

Підтримка вишивальних машин всіх основних виробників

 • Програмне забезпечення Wilcom - інтелект до Вашої машини. Будучи універсальним продуктом для машинної вишивки, Wilcom підтримує всіх основних виробників машин, включаючи Barudan, Tajima, Brother, SWF, Melco, Happy, ZSK і інші. Stitch Manager, Machine Manager і Connection Manager дозволяють миттєво передавати дизайни в виробництво. Крім того, Ви можете самостійно налаштовувати параметри машинних форматів для отримання найкращого результату.

 

Системні вимоги

 
  ПАРАМЕТР МІНІМАЛЬНЕ ЗНАЧЕННЯ РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗНАЧЕННЯ
Процесор Intel® Pentium® 4, AMD Athlon™ 64 або AMD Opteron™ 2 ГГц + остання модель багатоядерного процесора Intel або AMD 32-бит (x86) либо 64-бит (x64)
Операційна система Windows® XP SP3 (32-біт) Microsoft® Windows® 7 або 8 з встановленими пакетами оновлень (32-біт або 64-біт)
Інтернет-браузер І.Е. 7.0 або більш пізні версії І.Е. 7.0 або більш пізні версії

З'єднання з Інтернетом

Необхідне для реєстрації програми та доступу до оновлення. Для отримання найновішої інформації звертайтесь до Центру технічної підтримки Wilkom за адресою https://www.wilcom.com
Оперативна пам'ять 1 ГБ 2 ГБ (або більше при запуску декількох додатків)
Обсяг жорсткого диску 40 ГБ 80 ГБ (або більше)
Вільне місце на жорсткому диску Щонайменше 10 ГБ після установки 20 ГБ після установки
Графічна карта Підтримка вищої якості передачі кольору (32 біта) і роздільної здатності (1280 х 1024)

Підтримка DirectX 9, включаючи:

- драйвер WDDM
- 512 МБ або більше графічної пам'яті ((не інтегрованої)
- підтримка Pixel Shader 2.0
- 32 біта на піксель
- можлива робота з двома моніторами

Монітор 17 дюймів з мінімальною роздільною здатністю, що визначається в OC Windows, що дорівнює 1280 х 1024 Два монітора з роздільною здатністю 1280 х 1024 або вище. Максимальна роздільна здатність, запропонована Windows (Vista, Win7 аб 8)
Сканер, принтер або плотер Сумісний з Windows (з будь-яким способом з'єднання - через паралельний або USB-порт)
Порти USB Окремий порт USB для USB-ключа
Дисководи - Привід DVD-ROM для установки програми
- Привід двошарових DVD-ROM для DVD з доповою інформацією
Пристрій резервного копіювання - наприклад, привід CD/DVD з підтримкою запису, стрічковий накопичувач або зовнішній жорсткий диск
Звукова плата Необхідна для мультимедійного навчання